Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Žiema, žiema bėk iš kiemo!

Žiema, žiema bėk iš kiemo… Vasario 21 dieną vaikai, mokytojai ir bendruomenė šventė Užgavėnes ir vijo žiemą, nes per Užgavėnes reikia daryti viską nesivaržant: kuo garsiau triukšmauti, kuo smarkiau išdykauti, kuo daugiau prisivalgyti – blynų, šiupinio su kruopomis, žirnių ir mėsos. Pasipuošti įspūdingomis Užgavėnių kaukėmis, stebėti pavasarį ir žiemą simbolizuojančių Lašininio ir Kanapinio dvikovą. Užgavėnės siejamos su daugybe papročių, žaidimų ir dainų, o taip pat ir su pavasario atėjimu.

     

Skip to content