Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Viskas įveikiama kartu su mama

2019 m. gegužės 7 dieną vyko „Zuikučių“ grupės vakaronė „Viskas įveikiama kartu su mama“, skirta Motinos dienai. Į grupę atvykusi dailininkė Nijolė Morkūnienė, mokino gausiai susirinkusias mamas ir vaikučius dekupažo technikos. Pasisėmę žinių, vaikai kartu su mamytėmis dekupažo technika puošė nuotraukų rėmelius ir magnetukus. Atrodo sudėtinga? Su mama viską galima įveikti!

Skip to content