Šiandien įvyko pirmasis šių mokslo metų Vaikų tarybos susirinkimas. Sveikiname naujai išrinktus atstovus iš „Gintarinio šlamučio“, „Rugiagėlių slėnio“ ir „Pienės pūko“ klasių.
Susirinkimo metu vaikai aktyviai dalijosi idėjomis, diskutavo ir priėmė daugybę kūrybiškų sprendimų. Šiais metais planuojama:
-
Organizuoti kalėdinius pasakų skaitinius, į kuriuos bus kviečiami tėvai, seneliai ir įstaigos darbuotojai;
-
Surengti eglės įžiebimo šventę su gausybe šviesų;
-
Išbandyti sporto veiklas tamsoje, suteikiančias naujų įspūdžių ir judėjimo džiaugsmo;
-
Surengti sniego pilių dieną, jei žiema dovanos pakankamai sniego.
Džiaugiamės aktyviais, kūrybingais ir iniciatyviais vaikais, kurių idėjos kuria šiltą ir šviesų artėjančios žiemos laukimą.