Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Vaikų konferencija „Kuriu gimtinei“

2019 m. vasario 21 dieną darželio priešmokyklinės „Zuikučių“ grupės ugdytinis MARKAS ČEPULIS dalyvavo Kauno ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių vaikų konferencijoje „Kuriu gimtinei“, kuri vyko Kauno lopšelyje-darželyje „Vilnelė“. Markas konferencijoje pristatė pranešimą „Renkuosi ateitį“.

Skip to content