Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Trikrepšio festivalis

Kovo 10 dieną „Zuikučių”, „Boružėlių” grupių vaikai ir mokytojos keliavo į Kauno lopšelį – darželį „Vyturėlis”. Dalyvavome „Trikrepšio festivalyje”, kuris skirtas paminėti Kovo 11-tą – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pasiruošėme ne tik darželio vėliavą, bet ir Lietuvos simbolius, atributiką. Šokom ir žaidėm krepšinį, teko ir mokytojoms sudalyvauti varžybose. Grįžome su puikiomis nuotaikomis. Dėkojame Kauno lopšelio – darželio „Vyturėlis” bendruomenei ir tikimės, dar ne kartą vieni pas kitus pasisvečiuoti.

Skip to content