Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Sveikiname Evą Masaitytę – piešinių konkurso laureatę!

Didžiuojamės ir sveikiname „Pienės pūko“ klasės mokinę Evą Masaitytę, tapusią piešinių konkurso laureate! Eva savo kūryba nuostabiai atskleidė pasakos „Coliukė“ pasaulį ir buvo įvertinta už išskirtinį piešinį konkurse, kuris buvo skirtas „Skandinavijos dienoms Kaune 2025“.

Nuoširdžiai dėkojame meninio ugdymo mokytojai Aušrai už jos profesionalų vadovavimą ir įkvėpimą vaikams!

Kviečiame aplankyti vaikų piešinių parodą Kauno „Akropolyje“ (2 aukšte), kuri veiks iki balandžio 30 d. Tegul pasakos atgyja spalvose ir įkvepia kiekvieną aplankiusį!

Skip to content