Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Susitiko su Kalėdų seneliu

Gruodžio 17 dieną Zuikučių, Boružėlių, Saulučių ir Viščiukų grupių vaikai vyko į Kauno Lėlių teatrą, kur žiūrėjo spektaklį „Pasakų namai”, o vėliau susitiko su Kalėdų seneliu. Puiki ir džiaugsminga išvyka!

   

Skip to content