Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

„Rugiagėlių slėnio“ klasė dalyvavo edukaciniame renginyje „Knygos kelionė“

„Rugiagėlių slėnio“ klasės mokiniai lankėsi Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo edukaciniame renginyje „Knygos kelionė“.
Užsiėmimo metu vaikai susipažino su knygos keliu – nuo idėjos gimimo autoriaus galvoje iki jos patekimo į skaitytojo rankas. Mokiniai ne tik klausėsi pasakojimų, bet ir aktyviai dalyvavo veiklose: tyrinėjo knygas, dalijosi įspūdžiais, diskutavo.
Dėkojame Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos darbuotojams už šiltą priėmimą ir prasmingą edukacinę patirtį.
Skip to content