Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Projektas „Rūšiuoju-saugau Žemę”

Priešmokyklinėje „Zuikučių” gr. dvi savaites vyko projektas „Rūšiuoju – saugau Žemę”, kurio metu vaikai sužinojo apie atliekų rūšiavimą, šiukšlių perdirbimą ir kt. Iš įvairių panaudotų dėžių, ritinių, medžiagos skiaučių priešmokyklinukai gamino norimus gyvūnus. Darbai – nuostabūs! Projekto pabaigoje, kartu su l/d „Gandriukas” ir A.Stulginskio daugiafunkcinio centro vaikais dalyvavome nuotolinėje viktorinoje apie šiukšlių rūšiavimą.

   

Skip to content