Lapkričio 21 d. mūsų darželyje vyko planinės evakuacinės pratybos, kurių tikslas – užtikrinti, kad vaikai ir darbuotojai žinotų, kaip tinkamai elgtis netikėtos situacijos metu. Pratyboms prasidėjus ir nuskambėjus perspėjamajam signalui, mokytojos ramiai ir organizuotai surinko vaikus, priminė pagrindines saugaus elgesio taisykles. Mažieji drausmingai rikiavosi ir lydimi pedagogų nužygiavo į numatytą saugią susirinkimo vietą lauke. Po evakuacijos visi dalyviai turėjo galimybę praktiškai susipažinti su gesintuvų naudojimu – darbuotojai ir vaikai stebėjo demonstraciją ir mokėsi, kaip atsakingai elgtis kilus gaisro pavojui. Džiaugiamės vaikų rimtumu, atsakingu elgesiu ir geru bendradarbiavimu. Tokios pratybos stiprina visos bendruomenės saugumą ir padeda geriau pasirengti netikėtoms situacijoms.