Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Mes turime akvariumą!

„Saulutės“ grupėje įsirengėme akvariumą! Vaikai džiaugiasi ir grožisi žuvytėmis, jas skaičiuoja, įvardina spalvas. Pasidžiaugti žuvytėmis atėjo ugdytinių ir iš kitų grupių.

„Saulutės“ grupės vaikai atsakingai rūpinsis žuvytėmis ir stebės, kaip jos auga.

Skip to content