Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Laukdami Velykų

Laukdami Velykų, „Zuikučių” gr. vaikai gamino oliziukus. Labai gražūs gavosi oliziukai, belieka laukti, kol sudigs „plaukai”

   

Skip to content