Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Komandą vyko į Didįjį Lietuvos mažųjų žaidynių festivalį Jonavoje

Gegužės 8 dieną Kauno lopšelio – darželio „Spindulėlis” ugdytinių komandą vyko į Didįjį Lietuvos mažųjų žaidynių festivalį Jonavoje, kuriame šokome, sportavome bei dalyvavome įvairiose žaidynių veiklose. Festivalyje smagiai leidome laiką su draugais ir žaidynių talismanu Ąžuolu bei turėjome pačią geriausią palaikymo komandą – ugdytinių tėvelius. Džiaugiamės tokia galimybe dalyvauti puikiame renginyje, kurio organizatoriai sukūrė tikrą šventę vaikams.

Skip to content