Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Klasės išvyka į Arlaviškes: „Basomis per Kadagynę“

„Aguonos grūdeliai“ klasės vaikai dalyvavo pažintinėje išvykoje į Arlaviškes – „Basomis per Kadagynę“. Mažieji tyrinėtojai susipažino su gyvūnais – glostė, maitino ir rūpinosi triušiukais, ožkytėmis, povais ir antytėmis. Vaikai stebėjo gamtą, klausėsi miško garsų, tyrinėjo augalus, o drąsiausieji išbandė ir basakojų taką – kupiną pojūčių, juoko ir smagių nuotykių. Ši išvyka ne tik praturtino vaikų pažinimo patirtį, bet ir padėjo ugdyti svarbias vertybes – draugystę, bendrystę, atsakomybę bei skatino patyriminį mokymąsi. Kartu dalyvavę tėveliai aktyviai prisidėjo prie vaikų ugdymo proceso, stiprindami ryšį tarp šeimų, pedagogų ir vaikų. Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams už bendrystę ir kartu praleistą laiką – Jūsų indėlis labai svarbus mūsų bendruomenei!

Skip to content