Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Joninių šventė „Spindulėlyje“ – vasaros stebuklo akimirka

Vidurvasario šventė „Spindulėlyje“ buvo kupina džiaugsmo, gamtos pažinimo ir bendrystės. Joninių proga vaikai leidosi į tradicijų ir pojūčių kupiną patyrimą – šoko ratelius, pynė vainikus iš žolynų ir gėlių, tyrinėjo baltų simboliką, kūrė asmeninius amuletus, semdamiesi senolių išminties ir pasaulėjautos. Kiekvienas vaiko prisilietimas prie gamtos, kūrybos ar tradicijos virto prasminga patirtimi. Šventę vainikavo gardžios Joninių vaišės, kuriose atsiskleidė gamtos skoniai ir kvapai – vaikai su nuostaba ragavo, tyrinėjo ir džiaugėsi atradimais. Tai buvo šventė, kuri ne tik subūrė bendruomenę, bet ir leido patirti gamtos ciklo grožį, o vaikams – pajusti šaknų svarbą ir vasaros magiją. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios ypatingos dienos kūrimo!

Skip to content