Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Įstaigos pedagogų dalyvavimas tarptautinėje konferencijoje

 Įstaigos komanda – logopedė Renata, dailės mokytoja Aušra ir mokytojos Virginija, Neringa bei Sandra – dalyvavo tarptautinėje metodinėje–praktinėje konferencijoje „Bendravimo ir bendradarbiavimo sinergija tarptautinių projektų kontekste: iššūkiai ir galimybės ikimokykliniame ugdyme“, kurią organizavo Kauno lopšelis–darželis „Pagrandukas“ ir Kauno švietimo inovacijų centras.
Renginio metu mūsų pedagogės aktyviai dalijosi profesine patirtimi ir gerosiomis praktikomis:
  • Renata ir Aušra skaitė pranešimą „Nuo idėjos iki pripažinimo: geriausio eTwinning projekto patirtys ikimokykliniame ugdyme“.
  • Virginija, Neringa ir Sandra pristatė stendinį pranešimą „Inovacijos per partnerystę: STEM School Label projekto patirtys ikimokykliniame ugdyme“.

 

Didžiuojamės mūsų pedagogių profesionalumu, atsakomybe ir nuolatiniu siekiu tobulėti, stiprinant tarptautinį bendradarbiavimą ir ugdymo kokybę.
Skip to content