Kovo 26 d. dalyvavome mūsų socialinių partnerių – Kauno Tauro LIONS klubas – organizuotoje Purpurinėje dienoje. Šio renginio metu buvo renkamos lėšos Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungai „Epilis“ ir Nikolės labdaros ir paramos fondui „Nikolės šypsena“.
Vakaro metu ne tik mėgavomės įspūdinga operete „Linksmoji našlė“, bet ir prisidėjome prie kilnių Kauno Tauro Lions klubo tikslų, kurie skatina bendruomeniškumą ir pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. 


Kauno Tauro LIONS klubas yra mūsų socialinis partneris nuo 2014 m. Džiaugiamės, kad jų dėka mūsų įstaiga gali užtikrinti dar įvairesnį ir kokybiškesnį specialiųjų poreikių vaikų ugdymą. Partneriai yra suteikę paramą, nupirkdami interaktyvią SMART lentą, įrangą multisensoriniam kambariui bei krosnį keramikos degimui. Esame be galo dėkingi už jų nuolatinį palaikymą ir bendrystę. 


Kviečiame visą bendruomenę prisidėti prie kilnių Kauno Tauro Lions klubo tikslų ir skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM), taip paremiant jų vykdomas iniciatyvas.
Jūsų parama padeda kurti geresnę ateitį! 

