Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Dalyvaujame tarptautiniame simpoziume „Kūrybiškumo kompetencijos ugdymas(is) mokymosi visą gyvenimą kontekste“

Mūsų mokytojos Edita, Virginija, Neringa, meninio ugdymo mokytoja Aušra ir logopedė Renata dalyvavo tarptautiniame simpoziume „Kūrybiškumo kompetencijos ugdymas(is) mokymosi visą gyvenimą kontekste“ ir skaitė savo pranešimus. Tai dar vienas įrodymas, kad mūsų mokytojai – kūrybiški, veiklūs, nuolat tobulėjantys ir įkvepiantys kitus! Didžiuojamės savo mokytojų profesionalumu ir atsidavimu!

Skip to content