Kauno lopšelis-darželis "Spindulėlis"

Balandžio 10 d.“Saulutės“ gr. vaikučiai vyko į Kauno kolegiją

Balandžio 10 d.“Saulutės“ gr. vaikučiai vyko į Kauno kolegiją, kurios metu, kolegijos burnos higienistai vertino vaikų burnos higienos būklę.Apžiūra prasidėjo edukacine pamokėle. Vaikai susipažino su odontologijos kabineto aplinka, instrumentais, bei galėjo užduoti jiems kylančius klausimus.

Skip to content