Projektas "Kaip tapti olimpiečiu?"
2024-02-05
Projektas "Kaip tapti olimpiečiu?"

Nauji metai, nauji iššūkiai! Zuikučių, Boružėlių, Meškučių ir Voveraičių grupės šturmuoja olimpinį horizontą dalyvaudamos europiniame projekte "Kaip tapti olimpiečiu?" su Graikija ir Turkija.
Praėjusių metų gale su savo partneriais iš Graikijos aptarėm temą naujam projektui, kuri pasirodė labai aktuali, įtrauki ir įdomi, todėl "sukirtom" rankom ir štai-įvairiomis veiklomis baigiame pirmąjį projekto mėnesį! O mėnesis buvo tikrai aktyvus: daug kalbėjome apie olimpines žaidynes, prisistatėme savo draugams ir nepamiršome pristatyti darželio, išsiaiškinome koks 2024m. olimpinių žaidynių talismanas, kūrėme projekto logotipą ir dalyvavome jo rinkimuose (tik rezultatų dar nežinome), olimpinį deglą, kuris nukeliaus pas mūsų draugus. Penktadienį dalyvavome pirmame internetiniame susitikime su  naujais draugais, sveikinomės net trimis skirtingomis kalbomis (anglų, graikų, turkų)! 
Nekantriai laukiame vasario mėnesio veiklų ir to momento, kada ir tėveliai įsitrauks į mūsų veiklas. Kada? Dar kol kas paslaptis...

Nuorodos