pasakyk-pasauliui-labas

pasakyk-pasauliui-labas

     „Say Hello to the World“ ( http://www.sayhellototheworld.eu/en/) yra tarptautinis projektas, kuris jungia vaikų darželiuose ir mokyklose video tinklą, kur jie galėtų pamatyti vienas kitą gyvai ir sužinoti savo pirmuosius užsienio kalbos žodžius. Daug dėmesio skiriama mokymui apie įvairias kultūras, tradicijas ir gyvenseną. Vaikai gali parodyti vieni kitiems kaip jie žaidžia, kokias dainas jie dainuoja, kokioje aplinkoje jie gyvena, ką jie valgo, kokia kalba jie kalba ir tt.

     Projekto tikslas yra skatinti vaikus mokytis per įvairius įdomius užsiėmimus, išlaisvinti juos nuo stereotipinio mąstymo, prietarų ir nepakantumo kitaip galvojantiems, užsieniečiams, asmenims, turintiems specialiųjų poreikių, vyresnio amžiaus žmonėms ir tt. Tai prisidės prie geresnės gyvenimo kokybės, solidarumo ir pagarbos, ypač dabar, kai pasaulis tampa vis labiau atviras ir prieinamas.

     Kiekviena mokykla ir vaikų darželis, kurie dalyvauja „Say Hello to the World“ projekte ir sėkmingai įgyvendina programą, gauna garbingą titulą „Tolerantiškas darželis“, kuris leidžia vaikams, tėvams ir visai profesionalų komandai tuo labai didžiuotis. Mokyklos ir darželiai taip parodo, kad vaikai mokomi visų formų tolerancijos ir supratimo įvairovės. „Say Hello to the world“ projekto metu mes statome draugystės tiltus tarp visų žmonių, tautų, religijų ir pan.